Başvurular Vakıf Genel Müdürlüğüne, kasım ayına kadar yapılabilir.

Senedimizin 7. maddesi ve Vakfımız amaçları doğrultusunda oluşturulan rehabilitasyon ve yaşam evi projesi dahilinde, İl Emniyet Müdürlüklerimiz ve Merkez Yönetim Kurulumuzun yurt sathında yaptıkları inceleme ve çalışmalar neticesinde, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak ve kollamak, sulh ve sükunu sağlamak, anayasal düzenimize karşı olan her türlü yıkıcı ve bölücü mihraklar ile mücadele etmek gibi çok yönlü ve aynı zamanda çok kutsal görevini her zaman üstün fedakarlık örnekleri sergileyerek ifa etmekte olan Emniyet Teşkilatı Mensupları, emeklileri, şehit, gazi ve malulleri, aileleri ve geride kalan yakınlarına moral, motivasyon ve psikolojik destek sağlamak amacıyla, Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı tarafından, Kalın Köyü Termal Mevkii Gazi M. Kemal Sok. No:10 D:1 Yıldızeli-Sivas adresinde faaliyet gösteren Sivas Termal Hotel & Spa otel tesisleri ile birer haftalık devreler halinde, 10 adet oda, 6 (altı) ay süreli olmak üzere toplam 240 haftalık devre tatil sözleşmesi imzalanmıştır.

Emniyet Teşkilatı Mensupları, emeklileri, şehit aileleri, gazi ve malullerimiz, vakfımızdan talepte bulunmaları halinde birer haftalık devreler halinde konaklama bedeli vakfımızca karşılanmak üzere devre tatil sisteminden faydalanacaklardır.

Buna göre;

  • Tahsisi alınan toplam 10 odanın 8 adedi/192 devre, Emniyet Teşkilatında hizmet veren emekli, şehit, gazi ve malül olan personelimiz ve aileleri, 2 adedi/48 devre ise hali hazırda çalışan, moral, motivasyon ve psikolojik desteğe ihtiyacı olan teşkilat mensuplarımızın kullanımı için ayrılmıştır.
  • Devre tatil sisteminden faydalanılmasında, öncelikle talebin zamanı, kıdem ve ikamet edilen il kriterleri dikkate alınacaktır.
  • Konaklama ücreti haricinde yemek, yol, otelde sunulan özel hizmetler ve diğer tüm ücretler mensuplarımız tarafından karşılanacaktır. Yemek ve içeceklerden, liste fiyatı üzerinden %30 (Yüzde otuz) indirim uygulanmak suretiyle faydalanacaklar, dilerlerse odalarda bulunan mutfak teşkilatında kendi yemeklerini yapabileceklerdir.
  • Tüm otel hizmetlerinden, havuz vb. sosyal tesislerden, işletme ve yönetime ilişkin tüm hizmetlerden, otel tarafından diğer müşterilere ücretsiz olarak sağlanan tüm imkan ve aktivitelerden (hamam, sauna, buhar odası, kapalı termal ve normal ısıtmalı havuz, açık ve kapalı havuzlar, macera duşu, kar çeşmesi, her türlü spor ve oyun alanları, döviz bozdurma, açık ve kapalı çocuk parkı, internet, emanet kasa, mescit, otopark, mini evcil hayvanlar parkı v.b.)  ücretsiz olarak yararlanacaklardır.
  • Vakıf misafirleri, otel tarafından diğer müşterilere ücretli olarak sağlanan imkan ve aktivitelerden (otel – havaalanı – otel transfer, telefon,  fotokopi, özel aile banyoları, mini bar, kuru temizleme, bisiklet/araba kiralama, tur hizmetleri ve çevre gezileri, Sivas şehir turu,  Kemaliye – Divriği turu, Gürün – Darende (Somuncu Baba) turu, shutlle servis, çamaşırhane, masaj, market, doktor ve sağlık servisleri) ise ücreti  karşılığında yararlanacaktır.
  • Vakıf Devre Tatillerinin her biri talep edilmesi durumunda haftada 1 (bir) defa ücretsiz olarak otel tarafından temizlik hizmeti verilecek, tesisin diğer müşterilerine verilen havlu ve bornoz takımları aynı şekilde Vakıf Devre Tatillerine de verilecektir. Diğer temizlik talepleri ayrıca mensuplarımıza ücretlendirilecektir.
  • Devre tatile konu tesis, dönemin başladığı gün, saat 14.00’da boş ve temiz olarak otel tarafından teslim edilecek, dönemin bittiği gün saat en geç 10.00’da boşaltılacaktır.
  • Devre tatil sisteminden faydalanmak isteyenler, başvurularını Vakıf Genel Müdürlüğüne yapacak, konaklama ücreti haricindeki diğer tüm ücretler Sivas Termal Hotel & Spa otel’e yapılacaktır.

 

  • Mensuplarımızdan gelecek talepler, doğrudan Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Genel Müdürlüğünün aşağıda belirtilen adres ve telefonlarına, iletişim bilgileri belirtilmek suretiyle veya şahsen yapılacak, Vakıf Yönetim Kurulu ve Vakıf Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen kriterlere göre değerlendirilerek, belirlenen tarihler için rezervasyon gerçekleştirildikten sonra talep sahibine bildirilecektir.
  • Devre tatil planlamasına alındığı halde mücbir nedenlerle gitmekten vazgeçen vakıf misafirleri en az (1) hafta önce bu durumunu Vakıf Yönetimine (iletişim kanalları üzerinden) bildirecek ve yerine bir başka ailenin gitmesi için planlama yapılacaktır.

Otel ile ilgili ayrıntılı bilgi www.sivastermal.com.tr adresinden edinilebilir.

VAKIF İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres     : Cinnah Caddesi, Pilot Sokak, No:3 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 441 25 90

Faks       : 0312 441 25 91

E-Posta : info@tptgv.org.tr / turkpolisvakfi@hotmail.com

Başvuruda bulunacakların yazılı dilekçelerinde;

Ad Soyad, Sicil Numarası, Rütbe, İrtibat (Adres-Telefon) Bilgileri,

Em.Gn.Md.Kimlik Fotokopisi,

Konaklama Tarihi ve Yetişkin-Çocuk bilgisi yer alacaktır.

Başvuru Dilekçeleri Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Genel Müdürlüğü’nün

E-mail: info@tptgv.org.tr / turkpolisvakfi@hotmail.com adreslerine

yada 0312 441 25 91 nolu faksına gönderilecektir.

Dönem Giriş Tarihi (Saat 14.00) Çıkış Tarihi

(Saat 10.00)

1.Hafta 6 Mayıs 13 Mayıs
2.Hafta 13 Mayıs 20 Mayıs
3.Hafta 20 Mayıs 27 Mayıs
4.Hafta 27 Mayıs 3 Haziran
5.Hafta 3 Haziran 10 Haziran
6.Hafta 10 Haziran 17 Haziran
7.Hafta 17 Haziran 24 Haziran
8.Hafta 24 Haziran 1 Temmuz
9.Hafta 1 Temmuz 8 Temmuz
10.Hafta 8 Temmuz 15 Temmuz
11.Hafta 15 Temmuz 22 Temmuz
12.Hafta 22 Temmuz 29 Temmuz
13.Hafta 29 Temmuz 5 Ağustos
14.Hafta 5 Ağustos 12 Ağustos
15.Hafta 12 Ağustos 19 Ağustos
16.Hafta 19 Ağustos 26 Ağustos
17.Hafta 26 Ağustos 2 Eylül
18.Hafta 2 Eylül 9 Eylül
19.Hafta 9 Eylül 16 Eylül
20.Hafta 16 Eylül 23 Eylül
21.Hafta 23 Eylül 30 Eylül
22.Hafta 30 Eylül 7 Ekim
23.Hafta 7 Ekim 14 Ekim
24.Hafta 14 Ekim 21 Ekim