Özel Güvenlik Ders Kitabı

Özel Güvenlik Ders Kitabı


Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik’in “Eğitimde Kullanılacak Ders Malzemesi” başlıklı 42. Maddesinde “özel güvenlik eğitiminde kullanılacak yayınların Emniyet Genel Müdürlüğü Yayın Yönetmeliğine göre tavsiye edilmiş yayınlardan olması şarttır” hükmü doğrultusunda Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı emrinde görev yapan her biri en az 25 yıl görev tecrübe ve birikimine sahip Polis Başmüfettişleri tarafından yazılan ve tüm geliri Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı tarafından şehit ve gazi ailelerine bağışlanmak üzere oluşturulan kitap, vakfımız ve kitapevlerinde satışa sunulmuştur.
Kitap, aşağıda belirtilen şekilde satın alınabilecektir.
1-Vakfa gönderilen mail (info@tptgv.gov.tr)/(turkpolisvakfi@hotmail.com) veya telefon (0312 483 45 67-4361) siparişleri ile Vakfımız tarafından kargo ile teslimat şeklinde,
2-Vakıf binasından elden teslimat şeklinde,
3-Adalet yayınevi tarafından ve anlaşmalı olduğu kitapevlerinden,
4-Adalet yayınevi internet sitesinden (www.adaletyayinevi.com.tr), 105 TL. bedel ile yazar kasa fişi veya fatura karşılığında satın alınabilecektir.
Toplu alım talep eden Eğitim Kurumlarının aşağıdaki formu doldurup vakfımıza iletmesi gerekmektedir. ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KİTABI SİPARİŞ FORMU için tıklayınız.